KANCELARIA

Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Łodzi powstała w 2014r.

Założycielką Kancelarii jest Sylwia Sobolewska-Biłko-Radca Prawny wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez OIRP w Łodzi, dyplomowany Mediator wpisany na listę mediatorów prowadzoną przez OIRP w Łodzi, a także stały Mediator sądowy Sądu Okręgowego w Łodzi.

Kancelaria świadczy pomoc prawną dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, Klientów indywidualnych oraz kompleksową obsługę prawną spółek prawa handlowego, stowarzyszeń, fundacji, organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów realizujących swoją aktywność w obszarze jurysdykcji prawa polskiego.
Priorytetem kancelarii jest najwyższa jakość oraz terminowość świadczonych usług, a także zapewnienie wszechstronnej i profesjonalnej pomocy prawnej w każdej sprawie.
Wychodząc naprzeciw naszym klientom oferujemy usługi w klasycznej formie, ale także dostęp do pomocy prawnej on-line. Kancelaria w świadczeniu pomocy prawnej współpracuje tylko z wykwalifikowanymi prawnikami tj. radcami prawnymi, adwokatami a także z mediatorami mającymi bogate doświadczenie zawodowe, co gwarantuje usługi prawne na najwyższym poziomie i skuteczność realizacji powierzonego zadania przez Klienta.
Dla potrzeb swoich Klientów Kancelaria współpracuje z biurem detektywistycznym.

ZAKRES USŁUG

Kancelaria świadczy usługi prawne w zakresie:
-doraźnych konsultacji prawnych;
-kompleksowej obsługi prawnej;
-sporządzania pism, wniosków, opinii prawnych;
- sporządzania, analizy i negocjowania umów handlowych
-sporządzania, przygotowania, negocjowania oraz zawierania ugód;
-pośrednictwa i udziału w negocjacjach oraz mediacjach sądowych i pozasądowych;
-zastępstwa procesowego przed sądami powszechnymi i administracyjnymi obu instancji oraz w nadzwyczajnych trybach odwoławczych, a także w postepowaniu egzekucyjnym;
-zastępstwa prawnego w sądowym postepowaniu administracyjnym oraz przed organami samorządowymi i państwowymi;
- oraz wiele innych spraw prawnych zależnych od potrzeb Klienta.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą usług Kancelarii i kontaktu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Łodzi i Częstochowie.